Strona Główna

Sleek Pout Polish

czwartek, 6 marca 2014


Sleek Pout Polish to nic innego jak koloryzujący błyszczyk-balsam zamknięty w okrągłym słoiczku. Występuje w 9 różnych odcieniach dostępnych na stronie producenta, drogeriach Boots i Superdrug w cenie 4,49£. Mimo, że jego konsystencja jest zbita, rozsmartowuje się gładko i przyjemnie. Usta są nawilżone na długo, bez podkreślania suchych skórek. Kolor błyszczyka jest delikatny, dla uzyskania intensywności z powodzeniem można nakładać kolejne warstwy. Nie zbiera się w załamaniach. Pudełeczko wykonane jest solidnie, wieczko zakręca się i odkręca bez jakichkolwiek problemów.

Minusem jest to, że błyszczyk aplikuje się za pomocą palca, więc zawsze trzeba być zaopatrzonym w jakąś chusteczkę, chyba że ktoś używa pędzelka do ust. Kolejną kwestią jest trochę dziwny zapach, słodko-chemiczny, co daje się jakoś znieść, gorszy jest niestety smak samego balsamu. Co by nie powiedzieć jest wręcz paskudny, czuje się wstrętną chemię, więc odradzam przypadkowe lizanie ust.


od lewej: Powder Pink, Peach Perfection
Kolory jakie posiadam to Powder Pink - delikatny, jasny róż i Peach Perfection - neutralny, bardzo jasny nudziak. Obydwa są w tonacji pastelowej bez jakichkolwiek drobinek.
Powder Pink, Peach Perfection

Ostatecznie, za cenę jaką przychodzi zapłacić za 10g produktu, który ma ładne kolory, bardzo dobrze nawilża, a  usta wyglądają naturalnie i z połyskiem, jak najbardziej polecam. To taki produkt dla osoby lubiącej naturalny wygląd.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję Ci za komentarz.
Mam nadzieję, że odwiedzisz mnie ponownie.

 
template design by designer blogs